info@irotor.pl 698 001 249
Sennheiser Logo

Sennheiser

Sennheiser Electronic to międzynarodowe przedsiębiorstwo zlokalizowane w Wennebostel (Wedemark), w okolicy Hannoweru (Niemcy). W roku 2010 obrót tego rodzinnego przedsiębiorstwa wyniósł około 468 milionów euro. Do oferty produktowej Sennheiser należą słuchawki, mikrofony, mikrofony bezprzewodowe oraz systemy odsłuchowe, konferencyjne i informacyjne, w tym sprzęt lotniczy i audiologiczny. Wiodący światowy producent mikrofonów studyjnych. Produkty grupy dystrybuowane sią poprzez międzynarodową sieć długoletnich partnerów oraz filii.

Jakie są wartości Sennheiser?

Tworzymy najgłębsze i najdoskonalsze doświadczenia dźwiękowe dla ludzi na całym świecie – w domu i w drodze; na scenie i za konsolą didżejską; w muzeum i w sali koncertowej. Naszą ambicją jest umożliwić wszystkim ludziom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, przeżywanie kompletnych i unikalnych emocji związanych z dźwiękiem. Około 2100 pracowników Sennheiser w 90 krajach świata pracuje każdego dnia. Od ponad 60 lat marka Sennheiser oznacza produkty najwyższej jakości oraz dopasowane do użytkownika rozwiązania we wszystkich sferach pracy związanej z rejestracją, transmisją oraz reprodukcją audio. Jako wiodący światowy dostarczyciel zintegrowanych rozwiązań dla elektro-akustyki, stawiamy sobie za cel tworzenie systemów i usług, które spełniają najwyższe standardy oraz ustawiają poprzeczkę na tak wysokim poziomie, na jaki nas stać.

Fakty Sennheiser

Założenie: rok 1945 pod nazwą “Laboratorium Wennebostel” przez Prof. Dr. Fritz Sennheiser

Sennheiser zatrudnia około 1500 osób na całym świecie. Produkty są wytwarzane w czterech fabrykach w Europie i USA są rozprowadzane przez ekstensywną, globalną sieć biur serwisu i sprzedaży. Dla milionów prywatnych konsumentów i profesjonalnych użytkowników Sennheiser jest „najlepszym i najbardziej ekscytującym doświadczeniem dźwiękowym”.  Umieszczony na Københavns Fondsbørs (kopenhaskiej giełdzie), William Demant Holding Group to holding międzynarodowych firm rozwijających, produkujących i sprzedających innowacyjne, zaawansowane technicznie rozwiązania.

Powrót do listy marek