info@irotor.pl 698 001 249
Samsung

Samsung

Lider rynku GSM i przedsiębiorstwo światowej klasy

Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji, działającej w takich branżach, jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo i nie tylko. Odkrycia, wynalazki i przełomowe produkty pozwoliły firmie uzyskać pozycję lidera w tych segmentach rynku oraz doprowadziły do rozwoju poszczególnych branż.

Dzięki zaangażowaniu w oferowanie produkty i usługi najwyższej jakości we wszystkich obszarach działalności firma stara się podnosić jakość życia i wprowadzać pozytywne zmiany w otaczającym nas świecie.

Samsung tworzy nowe możliwości – korporacja odkrywców

Cel Samsunga jest prosty: dawać wolność podróżowania, odkrywania, przejęcia kontroli nad własnym światem. Zapewniają moc łączenia tego, kim jesteśmy dziś z tym, kim chcemy zostać jutro. W szybko zmieniającym się świecie zmieniają się jeszcze szybciej - nieugięci w poszukiwaniu nowych odkryć i innowacji, tworzeniu technologii i świadczeniu usług, które dają siłę, oraz otwieraniu drzwi do świata nowych możliwości.

Powrót do listy marek