info@irotor.pl 698 001 249
Panzerglass Logo

Panzerglass

PanzerGlass ApS to duńska firma należąca do grupy Juhl Bach Holding Group, która jest jedną z największych rodzinnych spółek holdingowych w Danii.

PanzerGlass to niewielki duński zespół ds. rozwoju produktu, który zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań mających na celu zażegnanie problemu uszkodzonych ekranów w tabletach oraz smartfonach. Naprawa lub wymiana większości smartfonów i tabletów jest kosztowna, a wiele osób przekonało się na własnej skórze, że folia zabezpiecza jedynie przed zarysowaniami.

Powłoka PanzerGlass jest produkowana w Azji przy użyciu specjalnego, japońskiego szkła. Fabryka ma duże zdolności produkcyjne, dzięki czemu klienci nie muszą obawiać się braku ciągłości dostaw.

PanzerGlass ma na celu ochronę wyświetlaczy LCD przed uszkodzeniami i zarysowaniami dzięki specjalnie uszlachetnionemu, wzmocnionemu szkłu, które zapewnia większą odporność na uderzenia. Ponadto cała powierzchnia szkła PanzerGlass jest przezroczysta. Po jej zamontowaniu idealnie pasuje do wyświetlacza LCD, dzięki czemu nie pogarsza czułości ekranu dotykowego.

Powrót do listy marek