info@irotor.pl 698 001 249
KitSound Logo

KitSound

 

Markę tworzą kreatywni muzycy, którzy swoje rzemiosło traktują jak prawdziwą pasję. Wierzą, że każdy zasługuje na to by móc słuchać muzyki w doskonałej jakości nie wydając przy tym fortuny na sprzęt, dlatego nieustannie ulepszają swoje produkty.

Podejście do muzyki najlepiej opisują słowa Product Developera KitSound, który od dziecka ma obsesję na punkcie głośników:

„Zawsze byłem całkowicie pogrążony w muzyce, kocham ją we wszystkich stylach i kształtach. Kocham fizyczną naturę dźwięku, sposób w jaki wpływa nie tylko na słuch, ale całe ciało i umysł. Staram się codziennie umieszczać wszystko co usłyszałem i poczułem w produktach KS”

Twórcy o sobie - JESTEŚMY MUZYKAMI

Zjednoczeni w miłości do muzyki we wszystkich jej formach, gramy w zespołach rockowych, śpiewamy w chórach, uczymy się gry na perkusji, gramy na klarnecie w orkiestrze, gramy na pianinie (Ok, nie graliśmy już kilka lat, ale to nadal się liczy!). Byliśmy w londyńskich operach, klubach jazzowych w Nowym Jorku, klubach na Ibizie, imprezach w Birmingham, koncertach popowych w Manchesterze, na Goa i w Tajlandii. Wyruszyliśmy na pielgrzymkę odwiedzając festiwale na całym świecie, uczestniczyliśmy w dziwnych, nieautoryzowanych imprezach od lat 90.

W KS szanujemy i deceniamy, że każdy jest inny jeśli chodzi o rodzaj muzyki, która go porusza. Ale nieważne co lubisz najbardziej, uważamy, że najlepiej określił to niemiecki filozof Friedrich Wilhelm Nietzsche -

"Bez muzyki życie byłoby pomyłką"

Dążymy do osiągnięcia wspólnego celu: przybliżenie ludziom ich ulubionej muzyki. Poprzez zrozumienie muzyki możemy pozostać wierni swojemu rzemiosłu. Czysty, bogaty, nisamowity dźwięk. Nic więcej nas tak nie zadowala.

 

Powrót do listy marek