info@irotor.pl 698 001 249
GALELI Logo SW

Galeli

Galeli  - prawdziwe rękodzieła wśród pokrowców!

Marka Galeli to ręcznie robione pokrowce, etui dla smartfonów i tabletów, podlegające ścisłym, stałym kontrolom jakości. Do ich produkcji używana jest najwyższej jakości skóra cielęca. Każde skórzane etui jest ręcznie wykonywane w zakładzie produkcyjnym w Istambule - począwszy od produkcji wzornika do cięcia materiału, aż po klejenie i zszywanie. Każdy szczegół jest wykonywany z pasją i precyzją przez doskonale wyszkolonych pracowników.

Wysoka jakość oraz funkcjonalność skórzanych pokrowców Galeli jest dla producenta największym priorytetem. Zwraca on jednocześnie szczególną uwagę na: dokładne dopasowania pokrowców do smatfonów lub tabletów,  modny design oraz dostosowanie produktów do potrzeb Klientów.

Jakość: gwarantowana najwyższa jakość i dokładne dopasowanie skóry

Projekt: gwarantowany elegancki styl, zapewniający doskonałą ochronę

Skóra: prawdziwa skóra bydlęca - farbowana i obrabiana w kilku etapach procesowych. Przed przybyciem do zakładu produkcyjnego przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości.

Wybór kolorystyczny skóry dla różnych wzorów jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Kilka słów o Właścicielu:

Mike Galeli - CEO oraz właściciel firmy Galeli – model, aktor oraz odnoszący sukcesy biznesmen. Pasjonat skóry naturalnej, posiadający wieloletnie doświadczenie w przemyśle modowym, które przeniosło się na designerstwo produktów marki Galeli i jakość ich wykonania. To w jego gestii leży rozwój produktów i projektów, jak również dobór kolorystyki oraz materiałów skórzanych.

 

Powrót do listy marek