info@irotor.pl 698 001 249
FENICE Logo Sun Variation

Fenice

FENICE - świat modnych pokrowców na smartfony oraz tablety.

Koncepcja marki FENICE to połączenie wysokiej jakości włoskich materiałów, trwałości niemieckiej technologii mocującej smartfon lub tablet do pokrowca oraz precyzji koreańskiej produkcji, rzemiosła. Produkty FENICE prezentują kreatywny i innowacyjny design oraz łatwość w obsłudze i zastosowaniu. Wyjątkowość i unikalność designu pozwala poczuć się wyjątkowo.

Dzisiejsze smartfony stają się coraz cieńsze, a niektóre pokrowce sprawiają wrażenie że telefon wydaje się strasznie duży. Kluczową cechą produktów FENICE jest specjalna taśma mocująca, dzięki której idealnie przylegają one do sprzętu, a co najważniejsze nawet po wielokrotnym ich odklejaniu, nie pozostaną ślady na telefonie lub tablecie. W trudnych przypadkach taśma może być czyszczona za pomocą taśmy samoprzylepnej lub za pomocą wody, celem odzyskania lepkości dla długofalowego i wielokrotnego zastosowania.

Materiały, z których wykonane są produkty marki FENICE są produkowane zgodnie ze standardem Oeke-Tex Standard 100, co oznacza, że nie posiadają w sobie żadnych szkodliwych substancji.

FENICE to nie tylko styl, użyteczność i doskonała jakość wykonania… FENICE to coś więcej.
To produkty, w których sprzedaż uwierzysz!

Powrót do listy marek