info@irotor.pl 698 001 249
Christian lacroix logo

Christian Lacroix

Od powstania domu mody w 1987 roku przez LVMH, dom Christian Lacroix stanowi podstawę dla kolorowego, żywiołowego i niepowtarzalnego stylu, zakorzenionego w mieście narodzin projektanta Arles. Hiszpańskie inspiracje, kolory, innowacyjne formy zapożyczone ze stylu teatralnego robią wrażenie i są powiewem świeżości w kręgach mody. Kreacje Christian Lacroix  noszone są przez największe światowe gwiazdy, w tym Madonna, Julianne Moore, Uma Thurman, a ostatnio Lady Gaga i Beyonce.

Christian Lacroix jest marka sprzedawaną na całym świecie, z kolekcji różnorodnych męskich produktów gotowych do noszenia i zróżnicowanych produktów, takich jak wyroby skórzane, zegarki, biżuteria, okulary, apaszki, krawaty i zapachy. W świecie Home Decor sprzedawane sią również takie produkty jak: tkaniny, tapety, poduszki i dywany, naczynia porcelanowe, artykuły papiernicze i świece zapachowe. Idąc z duchem czasu Christian Lacroix oferuje oryginalne, opatrzone swoim wzornictwem pokrowce do smartfonów.

Marka Christian Lacroix istnieje dzięki ponadczasowym wartościom. Rezultatem jest bajecznie i bogato spleciony wszechświat, który może być stale reinterpretowany, ponownie wmieszany w rzeczywistość i ziluminowany. Marka Christian Lacroix jest fundamentalnie nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Powrót do listy marek