info@irotor.pl 698 001 249
Case Scenario Ok

Case Scenario

Monakijska marka oferująca funkcjonalne, nasycone stylem oraz wzornictwem akcesoria do smartfonów i tabletów. Zespół Case Scenario składa się z kreatywnych talentów z całego świata, łączących poczucie zobowiązania do tworzenia produktów najwyższej jakości z europejską wiedzą konstrukcyjną i innowacją.

Marka Case Scenario jest napędzana pasją tworzenia designu, która odzwierciedla rosnące znaczenie technologii w naszym codziennym życiu bez utraty jakości, funkcjonalności czy kreatywności. Produkty  Case Scenario są idealnym balansem trzech elementów: OCHRONY, EKSPRESJI oraz WSPÓŁPRACY.

OCHRONA: dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów Case Scenario dąży do zaspokojenia potrzeb w zakresie ochrony akcesoriów.

EKSPRESJA: technologia jest integralną częścią naszego codziennego życia, więc urządzenia jakie wybieramy stają się formą naszej osobistej ekspresji. Zróżnicowany wachlarz stylów Case Scenario gwarantuje każdemu użytkownikowi najlepszy wybór.

WSPÓŁPRACA: twórcy oryginalnych wzorów to nie tylko licencjonowani partnerzy współpracujący z Case Scenario i zespołem produkcyjnym. To jedni z najlepszych na świecie artystów, projektantów oraz ilustratorów, a ich kreatywne pomysły kontynuują kształtowanie i rozwijanie krajobrazu kulturowego.

Case Scenario zapewnia ochronę smartfonów, tabletów i laptopów, jednocześnie zwiększając  satysfakcję użytkowników poprzez funkcjonalność, innowacyjność i wyrazisty design. 

Powrót do listy marek