info@irotor.pl 698 001 249
Ansmann

Ansmann

ANSMANN AG to specjalista w zakresie rozwiązań energetycznych i technologii mobilno-rowerowych. Firma podzielona jest na trzy departamenty: Konsumencki, Przemysłowy oraz E-rowerowy i oprócz doskonałej jakości obsługi, zapewnia konsumentom przede wszystkim szeroką gamę produktów: baterii, akumulatorów, ładowarek, zasilaczy, latarek, lampek nocnych i wiele innych.

ANSMANN oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe dzięki prężnemu rozwojowi i dostosowanej technologicznie produkcji akumulatorów oraz ładowarek.

W dobie rosnących cen gazu i zanieczyszczenia środowiska Dział E-rowerowy ANSMANN koncentruje się na przyjaznej środowisku mobilności. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że systemy napędowe ANSMANN oszczędzają pieniądze Klientów oraz środowisko!

Jakość, jako jedna z pięciu zasad przestrzeganych przez ANSMANN AG odgrywa bardzo ważną rolę. Zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie badań i rozwoju, a także płynna logistyka zapewniają gwarancję, że odpowiedni produkt znajduje się we właściwym miejscu, jednocześnie odznaczając się odpowiednim stosunkiem jakości  do ceny.

ANSMANN AG może ponadto pochwalić się imponującym rozwojem firmy, licznymi nagrodami za świetne produkty oraz wysoką kulturą korporacji. To właśnie dowody pozytywnego wpływu filozofii firmy na działania i efektywność pracowników.  

 

 

Powrót do listy marek