info@irotor.pl 698 001 249

O Hurtowni:

iRotor to młoda i dynamicznie rozwijająca się hurtownia. Posiadamy w naszym portfolio wysokiej jakości akcesoria należące do kategorii GSM, Tablet, IT, Audio i Foto.W naszej ofercie można znaleźć wyselekcjonowane produkty, które dostarczając korzyści użytkowe wyróżniają się też silną marką. Dokonując selekcji asortymentu kierujemy się estetyką wykonania i jakością materiałów. Zwracamy szczególną uwagę na wyróżniki, które stanowią nowość na polskim rynku.Przykładem są licencjonowane etui marek tj. Pierre Cardin, Quiksilver, Kenzo, Jean Paul Gaultir, Case Scenario, Fenice i wiele innych, które obok silnej marki wyróżniają się unikalnym wzornictwem i jakością. 

Szeroki wybór, który oferujemy charakteryzuje się najwyższą jakością oraz wysokim poziomem rentowności dla naszego klienta . Oferujemy zarówno akcesoria, jak i autorskie rozwiązania, które sprawiają, że marki znajdujące się w naszej ofercie są zawsze na topie i stają się najczęściej wybieranymi. 

Dodatkowo dzięki nieustannym obserwacjom rynku i wiedzy o zmieniających się trendach znamy potrzeby użytkowników, a proponowane akcesoria oferujemy jako pierwsi na polskim rynku. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ